Skorpion 4 (2)

Skorpion 4 (2)

(Scorpion: More Extinction)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
W skrócie:Zespół O'Briena kontynuuje trudną współpracę z Markiem Collinsem, by ocalić ludzkość. Podjęta w ostatniej chwili przez Cabe'a decyzja może doprowadzić do zakończenia jego błyskotliwej kariery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

Zespół O'Briena wciąż kontynuuje trudną współpracę z Markiem Collinsem. Geniuszom zależy na ocaleniu ludzkości. Tymczasem podjęta w ostatniej chwili przez Cabe'a decyzja może doprowadzić do zakończenia jego błyskotliwej kariery.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także