Skorpion 3 (8)

Skorpion 3 (8)

(Scorpion: Sly and the Family Stone)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Jeffrey Hunt
W skrócie:Ekipa wyrusza do Irlandii, by wziąć udział w uroczystościach poświęconych Megan. Walter odkrywa, że nad pobliskim jeziorem utworzyła się trująca chmura, zagrażająca życiu mieszkańców tej okolicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów członków ekipy Skorpion, którymi dowodzi Walter O'Brien (Elyes Gabel), geniusz w dziedzinie informatyki. Swój talent rozwijał poprzez włamywanie się do ściśle tajnych baz, dostępnych jedynie dla organów państwowych. Wraz z innymi specjalistami rozwiązuje skomplikowane zagadki dotyczące cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie zmierzą się z hakerem, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej. Nie zabraknie także pozostałych członków zespołu - psychiatry Toby'ego Curtisa (Eddie Kaye Thomas), elektronicznego wirtuoza, Happy Quinn (Jadyn Wong) oraz Sylvestra Dodda (Ari Stidham), zwanego człowiekiem kalkulatorem.

W tym odcinku

Ekipa wyrusza do Irlandii, by wziąć udział w uroczystościach poświęconych Megan. Walter odkrywa, że nad pobliskim jeziorem utworzyła się trująca chmura, zagrażająca życiu mieszkańców tej okolicy. Powstała ona w wyniku niedawnej klęski żywiołowej. Rośnie napięcie między Timem i Walterem. Cabe i Toby próbują poprawić panującą atmosferę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także