Skandal 2 (18)

Skandal 2 (18)

(Scandal 2: Molly, You in Danger, Girl!)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Tom Verica
W skrócie:Zespół Olivii przygląda się materiałom dawnej sprawy, by dowiedzieć się, czy nie popełniono wówczas błędu. Relacje Olivii i Jake'a są coraz bliższe; Fitz i Mellie przechodzą kryzys.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 stycznia
za 4 dni
19:05 AXN White
piątek, 26 stycznia
za 5 dni
9:05 AXN White
piątek, 26 stycznia
za 5 dni
14:05 AXN White

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Zespół Olivii ponownie przygląda się szczegółom dawnej sprawy, w której nic się nie zgadza. Muszą się dowiedzieć, czy nie popełniono podczas jej rozwiązywania błędu, który może okazać się brzemienny w skutkach. Tymczasem relacje Olivii i Jake'a są coraz bliższe, podczas gdy Fitz i Mellie przechodzą kryzys.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także