Simpsonowie 20: Wielkie kobiety i manicure (20)

Simpsonowie 20: Wielkie kobiety i manicure (20)

(The Simpsons: Four Great Women and a Manicure)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Marge, Lisa i Maggie udają się do salonu kosmetycznego. Zastanawiają się, czy kobieta może odnieść sukces bez mężczyzny u boku. Podczas dyskusji Marge i Lisa opowiadają cztery historyjki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 21 grudnia
za 6 dni
14:30 FOX Comedy
piątek, 22 grudnia
za 7 dni
13:35 FOX Comedy
sobota, 23 grudnia
za 8 dni
15:50 FOX Comedy

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Marge, Lisa i Maggie udają się do salonu kosmetycznego. Zaczynają zastanawiać się, czy kobieta może odnieść sukces bez mężczyzny u boku. Podczas dyskusji Marge i Lisa opowiadają cztery historie, będące parodiami bajek i faktów historycznych.

Zobacz także