Simpsonowie 20: Dobrzy, smutni i przymuleni (17)

Simpsonowie 20: Dobrzy, smutni i przymuleni (17)

(The Simpsons: The Good, the Sad and the Drugly)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Milhouse zostaje zawieszony w prawach ucznia. Podczas odwiedzin u dziadka Bartowi wpada w oko wolontariuszka z domu opieki. Młody Simpson stara się wywrzeć na niej dobre wrażenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Z powodu wybryku, w którym brał też udział Bart, Milhouse zostaje zawieszony w prawach ucznia. Podczas odwiedzin u dziadka Bartowi wpada w oko wolontariuszka z domu opieki. Młody Simpson stara się wywrzeć na niej dobre wrażenie swoim grzecznym zachowaniem. Tymczasem klasa Lisy pisze wypracowanie na temat przyszłości Springfield. Dziewczyna wpada w depresję, gdy dochodzi do przekonania, że miasto czeka katastrofa. Otrzymuje leki, które sprawiają, że zachowuje się jak bezmyślne, wiecznie uśmiechnięte zombie.