Septagon (27)

Septagon (27)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Klientka Septagonu martwi się o męża, który zatrudnił młodą sekretarkę i zmienił kod zabezpieczający do telefonu. Detektywi zaczynają obserwację. Ruda zatrudnia się w firmie mężczyzny jako asystentka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się młoda kobieta, która martwi się o męża. Mężczyzna zatrudnił młodą sekretarkę, która wydaje się interesować szefem jako mężczyzną. Mężczyzna zmienił także kod zabezpieczający do telefonu i nie potrafi wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Detektywi zaczynają obserwację mężczyzny. Ruda zatrudnia się w jego firmie jako asystentka i instaluje ukryte kamery w biurze. Od razu zauważa, że młoda sekretarka bardzo narzuca się szefowi. Innym dziewczynom, w tym Rudej, opowiada, że mieli romans. Widać jednak, że mężczyzna nie jest zainteresowany. Mimo to dziewczyna kłamie, że szef zgodził się wyjechać z nią na romantyczny weekend. Niebawem detektywi odkrywają, że sekretarka jest testerką wierności. Nie zatrudniła jej jednak ich klientka...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także