Sekrety sąsiadów (79)

Sekrety sąsiadów (79)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Alicja wraca ze szpitala, gdzie spędziła trzy miesiące. Została napadnięta, w wyniku czego straciła pamięć. Dziewczyną opiekuje się jej matka chrzestna, Renata. Alicja żyje w stresie pourazowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Alicja wraca ze szpitala, gdzie spędziła prawie trzy miesiące. Została napadnięta na ulicy, w wyniku czego straciła pamięć. Dziewczyną opiekuje się jej matka chrzestna, Renata. Alicja żyje w stresie pourazowym i ciągłym poczuciu zagrożenia. Spotyka się z Karoliną, sąsiadką i przyjaciółką, która stara się, by Ala odzyskała pamięć. Dziewczyna powoli przypomina sobie wydarzenia ze swojego życia. Jej poczucie bezpieczeństwa nadal jest jednak zachwiane. Niedaleko domu kilkakrotnie spotyka pewnego mężczyznę, którego twarz wydaje jej się znajoma. Wkrótce potem pojawiają się groźby...

Zobacz także