Sekrety sąsiadów (24)

Sekrety sąsiadów (24)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Państwa Nowaków niepokoi nowy lokator z ich piętra. Odwiedzają go często młodzi ludzie. Nowakowie są przekonani, że mężczyzna handluje narkotykami. Postanawiają go śledzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Państwa Nowaków niepokoi nowy lokator, który zamieszkał na ich piętrze. Przed jego drzwiami pojawiają się tajemnicze paczki, odwiedzają go często młodzi ludzie, którzy przeprowadzają z nim podejrzane transakcje. Nowakowie są przekonani, że mężczyzna handluje narkotykami, lecz nie mają na to dowodów. Postanawiają śledzić sąsiada. Ich córka Kinga jest oburzona niedorzecznym zachowaniem rodziców. Gdy ojciec widzi dziewczynę kupującą coś od sąsiada, sprawa osiąga punkt kulminacyjny.

Zobacz także