Sekrety sąsiadów (10)

Sekrety sąsiadów (10)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Sara i Karol stanowią parę. Mężczyzna zostawił dla niej żonę. Dwa miesiące temu para zaręczyła się. Kobieta zaczyna mieć wątpliwości. Boi się, że partner może ponownie posunąć się do zdrady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Sara i Karol od dwóch lat są ze sobą związani. Mężczyzna zostawił dla niej swoją żonę. Dwa miesiące temu para zaręczyła się. Sara zaczyna mieć jednak wątpliwości. Obawia się, że kiedyś Karol może ponownie posunąć się do zdrady. Postanawia przetestować jego wierność. Wynajmuje panią Joannę, by spróbowała go uwieść. Kobieta zamieszkuje w sąsiedztwie i podaje się za studentkę prawa. Karol od razu zwraca na nią uwagę.

Zobacz także