Seal Team (6)

Seal Team (6)

7.0/10

(Seal Team: The Spinning Wheel)

serial akcji USA 2017   od 12 lat
Występują:David Boreanaz, Jessica Paré, A.J. Buckley, Max Thieriot
Reżyseria:Melanie Mayron, Benjamin Cavell
W skrócie:Przywództwo w zespole obejmuje wieloletni konkurent Jasona. Szefostwo uważa, że mężczyzna sobie poradzi. Clay musi przekazać rodzinie zmarłego członka załogi wiadomość o jego śmierci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 kwietnia
za 4 dni
19:05 AXN Black
środa, 1 maja
za 5 dni
9:05 AXN Black
środa, 1 maja
za 5 dni
14:05 AXN Black

Opis

Członkowie grupy Seal, najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych w amerykańskiej marynarce wojennej, uczestniczą w misjach na całym świecie. Życie w ciągłym stresie i wojskowym rygorze ma ogromny wpływ na psychikę żołnierzy, ich życie prywatne oraz relacje z najbliższymi. Oddziałem dowodzi niezawodny Jason Hayes (David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą m.in.: Ray Perry (Neil Brown Jr.) - prawa ręka szefa, borykająca się z wewnętrznymi demonami żołnierka, Sonny Quinn (A.J. Buckley), analityczka CIA, Clay Spenser (Max Thieriot), oraz Lisa Davis (Toni Trucks), odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

W tym odcinku

Przywództwo w zespole obejmuje wieloletni konkurent Jasona. Szefostwo uważa bowiem, że mężczyzna poradzi sobie z większą ilością obowiązków. Tymczasem Clay musi przekazać rodzinie zmarłego członka załogi wiadomość o jego śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także