Sablewskiej sposób na modę (7)

Sablewskiej sposób na modę (7)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Paulina przyszła do programu, aby zmianą wizerunku wyleczyć złamane serce. Dziewczyna cierpi na poważne zaburzenia odżywiania. Maja Sablewska zwróciła się o pomoc do psychologa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maja Sablewska podzieli się z niezadbanymi i zakompleksionymi kobietami swoimi poradami w dziedzinie mody i wyglądu. W każdym odcinku prowadząca weźmie pod opiekę jedną panią. Spędzi z nią kilka dni. Pozna życie bohaterki od podszewki. Potem przewróci jej garderobę i życie do góry nogami. Przy okazji zdradzi widzom proste triki i rady modowe, dzięki którym każda z nich będzie mogła wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Sablewska pomoże przejść uczestniczkom programu metamorfozę z szarej myszki w prawdziwą piękność.

Paulina przyszła do program, aby metamorfozą zewnętrzną wyleczyć złamane serce. Dziewczyna cierpi na poważne zaburzenia odżywiania. Maja zwróciła się o pomoc do psychologa, aby osoba kompetentna i bezstronna uświadomiła dziewczynie problem. Bohaterka musi zacząć żyć mądrze i zdrowo dla siebie i dla dziecka. Prowadząca przekonała Paulinę, że bycie mamą wcale nie kłóci się z byciem sexownie ubraną kobietą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także