Rozstania (3)

Rozstania (3)

(The Split)

serial kryminalny Wielka Brytania 2018   od 16 lat
Występują:Nicola Walker, Stephen Mangan, Fiona Button, Annabel Scholey
Reżyseria:Jessica Hobbs
W skrócie:Nathan i Christie prowadzą trudną sprawę rozwodową. Na sali sądowej małżonkowie obwiniają się nawzajem o problemy z płodnością. Pojawia się także pytanie, kto będzie właścicielem zamrożonych zarodków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie trzech sióstr - Hannah (Nicola Walker), Niny (Annabel Scholey) i Rose (Fiona Button) - kręci się wokół rozwodów, rodzinnych waśni oraz alimentów. Wszystkie są bowiem znanymi w środowisku prawniczkami. Hannah i Nina pracują w konkurencyjnych kancelariach adwokackich w Londynie, zaś najmłodsza Rose wciąż szuka pomysłu na życie. Splot pewnych wydarzeń sprawia, że Hannah będzie zmuszona do uporządkowania swojej codzienności. Serial obnaża upadek instytucji małżeństwa oraz płytkie relacje rodzinne. Za scenariusz odpowiada Abi Morgan, nominowana do BAFTY za "Żelazną Damę" i dwukrotnie do nagrody Emmy za "Czas prawdy".

W tym odcinku

Nathan i Christie prowadzą trudną sprawę rozwodową. Na sali sądowej zwaśnieni małżonkowie obwiniają się nawzajem o problemy z płodnością. Pojawia się także pytanie, kto będzie właścicielem zamrożonych zarodków.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)