Różowe lata 70. 6 (24)

Różowe lata 70. 6 (24)

(That '70s Show 6: Going Mobile)

serial komediowy USA 2003-2004   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Dzień ślubu nieuchronnie się zbliża, co wprawia Erica w przerażenie. Ma wątpliwości, czy podjął słuszną decyzję. Donna także zaczyna się stresować. Kelso poznaje matkę Brooke. Tymczasem Eric znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Dzień ślubu nieuchronnie się zbliża, co wprawia Erica w przerażenie. Nachodzą go wątpliwości, czy to aby na pewno słuszna decyzja. Donna także zaczyna się stresować. Hyde i Fez wymyślają grę, która pomoże im zadecydować, który z nich bardziej nadaje się na drużbę Erica. Kelso poznaje matkę Brooke i dowiaduje się, że kobiety planują się przeprowadzić. Tymczasem Eric znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)