Rodzinny interes: Dobro wraca (32)

Rodzinny interes: Dobro wraca (32)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:W warsztacie pojawia się starszy pan Julian, który chciałby naprawić auto, ale brakuje mu pieniędzy. Jola walczy z windykatorem, próbującym wymusić na niej zwrot kredytu, którego nigdy nie zaciągnęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

W warsztacie "Majewski i Wrzosek" pojawia się starszy pan Julian, który chciałby naprawić swój bardzo stary samochód, ale brakuje mu pieniędzy. Jola walczy z perfidnym windykatorem, próbującym wymusić na niej zwrot kredytu, którego nigdy nie zaciągnęła. Kobieta podejrzewa, że ktoś ukradł jej dokumenty. Tymczasem ciotka Jadwiga grozi Joli, że ujawni jej kłopoty Wojtkowi.

Występują (pokaż wszystkich)