Rodzinne zdjęcie

5.4/10

(Photo de famille)

KOMEDIA Francja 2018   od 12 lat
Występują:Vanessa Paradis, Camille Cottin, Pierre Deladonchamps, Jean-Pierre Bacri
Reżyseria:Cécilia Rouaud
W skrócie:Gabrielle, Elsa i Mao są rodzeństwem, ale nie utrzymują ze sobą kontaktów. Rodzice nie zadbali o wzmocnienie rodzinnych więzi. Na pogrzebie dziadka siostry i brat muszą zdecydować, co zrobić z babcią.
Członkowie rodziny, gdzie każdy - rodzice i dorosłe dzieci - żyje na własny rachunek, spotykają się na pogrzebie dziadka. Nic ich nie łączy, ale nagle pada pytanie, kto zajmie się owdowiałą babcią?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 11 grudnia
za 4 dni
7:10 CANAL+ Film (z napisami)
czwartek, 12 grudnia
za 5 dni
10:50 CANAL+ (z napisami)
czwartek, 12 grudnia
za 5 dni
11:50 CANAL+ 1 (z napisami)
wtorek, 17 grudnia
za 10 dni
9:50 CANAL+ Film (z napisami)
piątek, 20 grudnia
za 13 dni
19:30 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Podnosząca na duchu komedia o potędze rodzinnych więzów. Gabrielle (Vanessa Paradis) to "posąg" dla turystów, zarabia na życie fotografując się z nimi, co jej syn uważa za upokarzające zajęcie. Zła na świat Elsa (Camille Cottin) chce zajść w ciążę. Mao (Pierre Deladonchamps) projektuje gry wideo. Jest chronicznie przygnębiony, a pociechy szuka w alkoholu oraz psychoanalizie. Ta trójka jest rodzeństwem, ale nie trzyma się razem. Ich rodzice, Pierre (Jean-Pierre Bacri) i Claudine (Chantal Lauby), nie zrobili nic, by wzmocnić więzi rodzinne. Jednak na pogrzebie dziadka muszą się spotkać i wspólnie zdecydować, co zrobić z babcią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)