Rezydenci 2: Książę i żebrak (2)

Rezydenci 2: Książę i żebrak (2)

(The Resident 2: The Prince & the Pauper)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Glenn Morshower, Malcolm-Jamal Warner
Reżyseria:Nicole Rubio
W skrócie:Bell czuje się sfrustrowany, gdyż tata Conrada, czyli przewodniczący rady nadzorczej, prosi o udział syna w dyskusjach na temat wydatków. Conrad i Nicoletta usiłują zredukować koszty leczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii personelu Chastain Park Memorial Hospital. W drugiej serii Doktor Hawkins, ponownie nawiąże romans z pielęgniarką Nicolettą Nevins i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop obejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym - doktorem Randolphem Bellem. Doktor Mina Okafor będzie kontynuowała pracę ze swoim mentorem, doktorem AJ Austinem. Niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, doktor Kitt Voss znacząco wpłyną na Miny i jej wizję dalszej kariery.

W tym odcinku

Bell czuje się sfrustrowany, ponieważ tata Conrada, czyli nowy przewodniczący rady nadzorczej, prosi o udział syna w dyskusjach na temat wydatków szpitala. Conrad i Nicoletta usiłują zredukować koszty leczenia, na czym zyskaliby pacjenci. Swoją politykę na terenie szpitala uprawia Julian Booth, bystra i wyrafinowana przedstawicielka firmy produkującej urządzenia medyczne. Stara się przy każdej okazji promować drogie produkty swojej firny, przekonując personel, że są one niezbędne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także