Renowacja... czas start! (2)

Renowacja... czas start! (2)

(Reno, Set, Go!)

program rozrywkowy USA 2017   od 12 lat
W skrócie:Poukładane życie Charlesa i Marie zmieniły narodziny syna, który miał poważne kłopoty ze zdrowiem. Sprawy domu zeszły na dalszy plan. Charles w tajemnicy przed żoną remontuje jedno z pięter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 17 października
pojutrze
14:45 Nowa TV

Opis

Propozycja dla miłośników dekorowania i projektowania wnętrz. Tu jednak wszystko odbywa się w błyskawicznym tempie. Ekipa telewizyjna ramię w ramię z bliskimi i przyjaciółmi właścicieli domów bierze udział w szalonej metamorfozie... pod nieobecność gospodarzy. Mają zaledwie kilka godzin na zmianę wystroju i do tego wszystko odbywa się w głębokiej tajemnicy. W roli prowadzących szalonego, pełnego niespodzianek show występują Cheryl Torreneuva i Roger Morin.

Poukładane życie Charlesa i Marie zmieniły narodziny syna, Ashtona, który od początku miał poważne kłopoty ze zdrowiem. Jego matka robiła wszystko, co w jej mocy, by chłopiec żył, a wszystko inne zeszło na dalszy plan - w tym dom i jego organizacja. Charles pragnie to zmienić. W tajemnicy przed żoną przeprowadza metamorfozę jednego z pięter lokum zajmowanego przez rodzinę.

Zobacz także