Pułapka (6-ost.)

Pułapka (6-ost.)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Ewa i Olga odkrywają prawdę o wydarzeniach, które rozegrały się 11 lat temu. Morderca cały czas pozostaje na wolności, a kobiety muszą go odnaleźć, zanim dojdzie do kolejnej tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pisarka Olga Sawicka (Agata Kulesza) zmaga się z demonami przeszłości i kryzysem twórczym. Kiedy szuka inspiracji do kolejnej powieści, trafia na telewizyjny reportaż dotyczący zaginięcia Zuzy, podopiecznej domu dziecka. Olga odwiedza placówkę, gdzie poznaje Ewę (Marianna Kowalewska). To wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nic o sobie nie wie. Zaintrygowana sprawą Sawicka prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę. Tak uruchamia prawdziwą lawinę wydarzeń. Autorka staje się częścią kryminalnej zagadki, przypominającej fabułę jednej z jej książek. Reżyserem serialu jest wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski. Ma na swoim koncie takie produkcje jak "Bogowie", "Najlepszy" czy "Belfer". Za zdjęcia odpowiada Marcin Prokop, który pracował m.in. przy "Listach do M." oraz "Mieście 44". Scenariusz stworzyli wspólnie Karolina Frankowska i Michał Godzic.

W tym odcinku

Ewa i Olga odkrywają prawdę o wydarzeniach, które rozegrały się jedenaście lat temu. Morderca cały czas pozostaje na wolności, a kobiety muszą go odnaleźć, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Maj ucieka z kryjówki, by spotkać się z człowiekiem odpowiedzialnym za śmierć jej rodziców. Przypomina sobie, co stało się przed laty, ale wciąż nie rozumie, dlaczego ktoś na nią poluje. Próbuje poznać prawdę za wszelką cenę. Sawicka znajduje nastolatkę, ale robi to również przestępca. Tym razem pisarka i jej podopieczna rozdzielają się podczas ucieczki. Ta decyzja może mieć tragiczne konsekwencje. Czarny zostaje wrobiony w zabójstwo, którego nie popełnił. Obecnie jest poszukiwany przez policję. Tak rozpoczyna się wyścig z czasem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także