Pszczółka Maja: Cichy wielbiciel Klary (118)

(Die Biene Maja: Lara's Secret Love)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Klara jest narcyzem i uwielbia zwracać na siebie uwagę. Chwali się miłosnymi anonimami. Maja i Gucio pomagają jej w ustaleniu nadawcy. Okazuje się, że Klara wszystkie listy napisała sama.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Klara jest narcyzem i uwielbia zwracać na siebie uwagę. Tym razem chwali się miłosnymi listami, które dostaje od cichego wielbiciela. Maja i Gucio pomagają jej w ustaleniu nadawcy. Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że Klara wszystkie listy napisała sama.

Zobacz także