Przeklęta (53)

Przeklęta (53)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Rodrigo jest zaniepokojony, że świerzb może się rozprzestrzenić na wszystkie krowy. Corina planuje wynieść się z hacjendy, ale Mónica nadal liczy na zdobycie uczuć Rodriga. Chalo wyznaje Ines miłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Rodrigo jest zaniepokojony, że świerzb może się rozprzestrzenić na wszystkie krowy. Plotka o epidemii szybko się roznosi. Corina planuje jak najszybciej wynieść się z hacjendy, ale Mónica nadal liczy na zdobycie uczuć Rodriga. Chalo wyznaje Ines, że jest w niej zakochany. Macrina myśli, że Corina jest zainteresowana Severem. Luis mówi Pilar o tym, że Rodrigo i Aurora są parą. Znajomi zjawiają się w mieście, aby pomóc w zwalczaniu epidemii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także