Przeklęta (49)

Przeklęta (49)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Rafael zabrania bratu spotykać się z Boni, ale Chalo nie zamierza go słuchać. Lekarz zdradza Rodrigowi, że badania Aurory wykryły w jej organizmie dwa rodzaje grzybów, które wywoływały koszmary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Rafael zabrania bratu spotykać się z Boni, ale Chalo nie zamierza go słuchać. Lekarz zdradza Rodrigowi, że badania Aurory wykryły w jej organizmie dwa rodzaje grzybów, które wywoływały koszmary i mogły doprowadzić ofiarę do szaleństwa. Jerónimo mówi mu, że rośliny te rosną na wzgórzach oraz w górach. Severo informuje Macrinę, że ma własny plan, jak doprowadzić do tego, aby Elsa znienawidziła Aurorę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także