Prey 2 (1)

Prey 2 (1)

serial kryminalny Wielka Brytania 2015   od 16 lat
Występują:Rosie Cavaliero, Daniel Jillings, Darren Whitfield, John Simm
W skrócie:Strażnik więzienny David Murdoch zostaje zmuszony do ucieczki z jedną z osadzonych. Przestępcy uprowadzili bowiem córkę mężczyzny. To właśnie Murdocha próbuje wytropić nieświadoma sytuacji Reinhardt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon kultowego serialu ze znaną z "Zapisków młodego lekarza" Rosie Cavaliero. Strażnik więzienny David Murdoch (Philip Glenister) odprowadza do szpitala słaniającą się na nogach osadzoną, Jules Hope (MyAnna Buring). Okazuje się jednak, że to omdlenie nie było przypadkowe. Przestępcy chcieli bowiem, by mężczyzna umożliwił ucieczkę ich koleżance. Chcąc mieć pewność, że Murdoch zrobi wszystko, co mu każą, porywają córkę strażnika. W sprawę miesza się detektyw Reinhardt (Rosie Cavaliero), która próbuje dopasować wszystkie elementy tej układanki.

W tym odcinku

Strażnik więzienny David Murdoch zostaje zmuszony do ucieczki z jedną z osadzonych. Przestępcy uprowadzili bowiem córkę mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że plan opracował klawisz i to właśnie jego próbuje wytropić nieświadoma sytuacji detektyw Reinhardt.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także