Prawnik (1)

Prawnik (1)

6.2/10

(Advokaten)

serial kryminalny Francja/Dania/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Alexander Karim, Malin Buska, Thomas Bo Larsen, Nicolaj Kopernikus
Reżyseria:Geir Henning Hopland
W skrócie:Rodzice Franka i jego siostry Sary zginęli na ich oczach. Dzieci rozdzielono. Frank został prawnikiem, a Sara policjantką. Pewnego dnia funkcjonariuszka wpada na trop dotyczący śmierci rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.

W tym odcinku

Rodzice Franka i jego przybranej siostry Sary zginęli na ich oczach. Dzieci rozdzielono i umieszczono w osobnych placówkach, gdzie dorastały. Frank został prawnikiem, a Sara policjantką. Pewnego dnia funkcjonariuszka wpada na trop dotyczący śmierci rodziców, który ma związek z jednym z dawnych kolegów ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)