Poszukiwacze złota: Żadnych wymówek

(Yukon Gold 5: No Backing Down)

serial dokumentalny USA 2016   od 12 lat
W skrócie:Dążenie do wydobycia jak największej ilości kruszcu wpływa negatywnie na morale górników. Mechanik Ala, Hiro, znajduje się na granicy załamania nerwowego. Chris i Nika obmyślają plan odrobienia strat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znów rozpoczyna się prawdziwa gorączka złota, gdy jeden błąd może doprowadzić do finansowej ruiny. Górnicze ekipy ponownie będą zmagać się z niebezpiecznymi warunkami pracy, ogromnym wysiłkiem i awariami. Nad Indian River powraca Big Al McGregor, który jest jeszcze bardziej zdeterminowany, aby osiągnąć sukces. Z kolei Nika Guilbault i Chris St. Jean znów zjawią się w Stowe Creek razem ze swoją 3-letnią córką Zylą oraz bliźniakami. Podjęli decyzję o zatrudnieniu nowych pracowników i zakupie sprzętu. Pojawią się także nowe osoby - przyjaciele Paul i Andy.

W tym odcinku

Dążenie do wydobycia jak największej ilości kruszcu wpływa negatywnie na morale górników. Mechanik Ala, Hiro, znajduje się na granicy załamania nerwowego. Chris i Nika próbują podnieść się z kryzysu, obmyślając plan odrobienia strat.

Zobacz także