Posłańcy (13-ost.)

Posłańcy (13-ost.)

(The Messengers)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Posłańcy stawiają czoła Czterem Jeźdźcom Apokalipsy, którzy planowali złamać piątą pieczęć i zniszczyć wszystko, co jest im drogie. Bohaterowie muszą więc wszelkimi sposobami powstrzymać Jeźdźców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 lutego
za 10 dni
19:10 AXN Black
piątek, 2 lutego
za 11 dni
8:25 AXN Black
piątek, 2 lutego
za 11 dni
14:15 AXN Black

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Posłańcy stawiają czoła Czterem Jeźdźcom Apokalipsy, którzy planowali złamać piątą pieczęć i zniszczyć tym samym wszystko, co jest im drogie. Bohaterowie muszą więc wszelkimi sposobami powstrzymać Jeźdźców. Cena za to może okazać się bardzo wysoka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także