Posłańcy (10)

Posłańcy (10)

(The Messengers: Why We Fight)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Grupa udaje się do Kalifornii. Jej członkowie poszukują braci zamierzających sprowadzić na świat zagładę. Koa mówi Joshui, że częste korzystanie z mocy zmiany kształtu negatywnie wpływa na pamięć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 stycznia
za 10 dni
19:05 AXN Black
wtorek, 30 stycznia
za 11 dni
8:20 AXN Black
wtorek, 30 stycznia
za 11 dni
14:15 AXN Black

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Grupa udaje się do Kalifornii. Jej członkowie poszukują braci zamierzających dokonać czynu mogącego przynieść zagładę. Jednym z nich może być Jeździec Głodu. Koa zwierza się Joshui, że częste korzystanie z mocy zmieniania kształtu negatywnie odbija się na jej pamięci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także