Polowanie na wodne potwory: Król buszu (11)

(Monster Fish: King of the Outback)

serial przyrodniczy USA 2009-2014   od 12 lat
W skrócie:Zeb Hogan rusza na wyprawę po Australii, aby przyjrzeć się życiu pięciu niezwykłych wodnych drapieżników.Szuka odpowiedzi na pytanie jak mogą przetrwać w tak trudnych warunkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany ichtiolog Zeb Hogan zabiera widzów w podróż, której celem ma być odkrycie gigantycznych drapieżników zamieszkujących wody całego świata. Naukowiec przedstawia nowe sposoby monitorowania rzadkich gatunków ryb, wraz z wędkarzami wyrusza na połów podwodnych drapieżników i zabiera widzów na spotkanie z ogromną kałamarnicą i groźnym żarłaczem białym. W jednym z odcinków były prezydent USA George Bush pomaga Hoganowi wyciągnąć z wody ogromnego tarpona, w innym prowadzący zaprasza widzów na wędrówkę w poszukiwaniu latających ryb, czarnego marlina i ostronosa atlantyckiego.

W tym odcinku

Zeb Hogan rusza na wyprawę po Australii, aby przyjrzeć się życiu pięciu niezwykłych wodnych drapieżników. Razem z lokalnymi przewodnikami szuka odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób te niezwykłe stworzenia są w stanie przetrwać w niesprzyjających im warunkach.

Zobacz także