Policjantki i Policjanci (596)

Policjantki i Policjanci (596)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Syn dawnej sąsiadki Zatońskiej trafił do szpitala po zażyciu narkotyków. Nastolatek w przeszłości miał już epizod z używkami, dlatego Joanna i Szymon sprawdzają dyskotekę, do której wcześniej chodził.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Na komendzie zjawia się dawna sąsiadka Zatońskiej. Jej syn trafił do szpitala po zażyciu narkotyków. Nastolatek w przeszłości miał już epizod z używkami, dlatego Joanna i Szymon sprawdzają dyskotekę, do której wcześniej chodził. Udają się też do szkoły nastolatka. Czarna nadal gniewa się na Michała. Kelnerka odbywa szczerą rozmowę z Białachem. Zatońska ma problemy z ojcem. Prosi o pomoc Dawida.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także