Policjantki i Policjanci (565)

Policjantki i Policjanci (565)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Funkcjonariusze zauważają przerażonego nastolatka. Jakaś dziewczyna grozi bronią jemu i jego przyjaciołom. Policjanci muszą interweniować. W barze Mikołaja zjawia się komendant Jaskowska.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Na komendzie pojawia się nowa policjantka, Natalia Mróz. Zostaje przydzielona do patrolu z Wojtkiem Niedźwieckim. Okazuje się, że się znają. Wkrótce załoga wyjeżdża do pierwszej wspólnej sprawy. Funkcjonariusze zauważają przerażonego nastolatka. Jakaś dziewczyna grozi bronią jemu i jego przyjaciołom. Policjanci muszą szybko interweniować, by nie dopuścić do tragedii. Tymczasem w barze Mikołaja zjawia się komendant Jaskowska. Zamierza dowiedzieć się, jak Białach radzi sobie po odejściu ze służby i co dzieje się z Wysocką, z którą nie może się skontaktować. Nieoczekiwanie kobieta zaczyna odczuwać silne bóle.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także