Policjantki i Policjanci (370)

Policjantki i Policjanci (370)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Mazurek i Zieliński dostają wezwanie do kradzieży auta. Sprawa dotyczy prawnika. Policjanci pozyskują nagrania z monitoringu. Tego dnia patrol siódmy interweniuje w przejściu podziemnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Julia Mazurek zaczyna dzień od spięcia z matką. Tymczasem Juliusz jest podekscytowany nowym niebezpiecznym hobby Szymona Zielińskiego. Próbuje namówić kolegę, by mu pokazał, jak trenować parkur. Szymon stanowczo odmawia. Na patrolu Mazurek i Zieliński dostają wezwanie do willowej dzielnicy, gdzie skradziono luksusowe auto. Sprawa dotyczy znanego prawnika. Policjantom udaje się pozyskać nagrania z monitoringu i próbują sprawdzić, w jaki sposób złodziej bez problemu dostał się do pojazdu, skoro poszkodowany wciąż jest w posiadaniu swoich kluczyków. Tego dnia patrol siódmy interweniuje w przejściu podziemnym, gdzie ktoś zepchnął ze schodów kobietę. Ofiara zauważyła, że napastnik miał na ubraniu logo zespołu jej chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także