Policjantki i Policjanci (351)

Policjantki i Policjanci (351)

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Emilka postanawia wrócić do pracy. Krzysztof nie popiera planów żony. Na patrolu Mazurek i Zapała zostają zatrzymani przez przechodnia, który zwraca uwagę na wystraszoną dziewczynę siedzącą na ławce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Emilka postanawia wrócić do pracy. Krzysztof nie popiera planów żony. Profos natomiast postanawia stanąć na straży moralności na komendzie. Angażuje w swoją misję Juliusza, który ma śledzić Julię i Krzyśka oraz informować o ich niepokojących zachowaniach. Na patrolu Mazurek i Zapała zostają zatrzymani przez przypadkowego przechodnia, który zwraca uwagę na wystraszoną dziewczynę, siedzącą na ławce. Okazuje się, że poszkodowana to turystka, która we Wrocławiu została uwięziona i skrzywdzona przez dwóch napastników. Dziewczyna korzystała z serwisu oferującego pokoje do wynajęcia za niewielkie pieniądze. Policja szybko zatrzymuje właściciela mieszkania. Niestety chroni on tożsamość drugiego napastnika. Krzysiek daje się ponieść emocjom przy przesłuchaniu. Tego dnia Zapała i Mazurek kontaktują się z człowiekiem, który wymierza sprawiedliwość na własną rękę. Właściciel jednego z wrocławskich barów znalazł złodzieja, który okradł jego matkę. Przestępca został przez mężczyznę unieszkodliwiony i zamknięty w klubowej toalecie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także