Policjantki i Policjanci (347)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Do sklepu wchodzi mężczyzna, który bez kolejki bierze towar i wulgarnie odnosi się do klientów. Mikołaj sądzi, że to on porysował jego auto. Tymczasem dyżurny odbiera zgłoszenie o włamaniu do apteki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Białach jest świadkiem przykrego incydentu w wiejskim sklepie. Do środka wchodzi mężczyzna, który bez kolejki bierze towar i wulgarnie odnosi się do innych klientów. Mikołaj podejrzewa, że to on porysował jego auto. Tymczasem dyżurny odbiera zgłoszenie o włamaniu do apteki. Okazuje się, że zginęły silne środki przeciwbólowe i leki nasenne. Białach i Rachwał oglądają nagranie z monitoringu, na którym widać człowieka włamującego się do sklepu. Kolejne zgłoszenie dotyczy kradzieży w parku. Biznesmen oskarża wróżkę o to, że zabrała mu portfel. Kiedy Karolina i Mikołaj odnajdują kobietę, na jaw wychodzą niewygodne dla poszkodowanego fakty. Nieoczekiwanie wróżka dostarcza informacji na temat wcześniejszej sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także