Policjantki i Policjanci (332)

Policjantki i Policjanci (332)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Szymon jest wdzięczny Oli za wsparcie. Sposób, w jaki to okazuje, budzi zazdrość Borysa. Wysocka i Jóźwiak muszą zająć się zgłoszeniem ze sklepu, gdzie przyłapano kobietę na próbie kradzieży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Szymon jest ogromnie wdzięczny Oli za wsparcie. Sposób, w jaki to okazuje, budzi zazdrość Borysa. Tymczasem Wysocka i Jóźwiak muszą zająć się zgłoszeniem ze sklepu obuwniczego, gdzie przyłapano jakąś kobietę na próbie kradzieży. Na miejscu okazuje się, że kobieta usiłowała ukraść dwie pary butów dla swoich dzieci, ponieważ nie ma pieniędzy na zakup nowych. Podczas przesłuchania zatrzymana wyznaje, że pracuje za darmo, sprzątając biuro, by pokryć dług za zepsutą nieświadomie kserokopiarkę. Policjanci postanawiają wybrać się do jej pracodawcy i wyjaśnić kilka szczegółów. Podczas patrolu Ola i Borys zatrzymują na drodze auto, które ma niesprawne światła. Okazuje się, że zaledwie kilka dni wcześniej samochód przechodził badanie techniczne, co wzbudza podejrzenia policjantów. Jadą więc do stacji kontroli pojazdów, sprawdzić rzetelność wystawianych w niej dokumentów. Tymczasem Szymon Zieliński ma nadzieję, uda mu się odzyskać to, co stracił przez swój nierozważny plan. Jednak rozmowa z komendant Jaskowską nie napawa go optymizmem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także