Policjantki i Policjanci (330)

Policjantki i Policjanci (330)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Młody fryzjer oskarża znaną modelkę o zniszczenie sprzętu. Celebrytka podejrzewa stylistę o to, że wrzucił do internetu zdjęcia z kliniki medycyny estetycznej, w której poprawiała swoją urodę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Młody fryzjer oskarża znaną modelkę o zniszczenie profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Okazuje się, że agresywna celebrytka podejrzewa swojego stylistę o to, że wrzucił do Internetu zdjęcia z kliniki medycyny estetycznej, w której potajemnie poprawiała swoją urodę. Ponieważ fotografie są teoretycznie własnością instytucji, w której zostały zrobione, kolejnym krokiem policjantów jest rozmowa z dyrektorem kliniki. Kolejne wezwanie dla patrolu Mazurek i Zapały pochodzi od właściciela restauracji, w której jedna z klientek odmawia zapłacenia pokaźnego rachunku. Okazuje się, że kobieta od godziny czeka na swojego partnera, z którym jadła kolację i który deklarował uregulowanie należności. Niestety kobieta nie ma przy sobie portfela, zatem razem z patrolem jedzie do domu, by okazać dokumenty. Tam czeka ją kolejna przykra niespodzianka ze strony partnera. Tymczasem Emilka chce wrócić do pracy na komendzie. Kolejny raz w domu Zapałów zepsuła się pralka i brakuje pieniędzy na zakup nowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także