Policjantki i Policjanci (329)

Policjantki i Policjanci (329)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Wysocka odwiedza Madzię w szpitalu. Dziewczyna jest smutna. Ma świadomość konsekwencji popełnionego przestępstwa. Na komendzie dyżurny odbiera zgłoszenie od gosposi, która pracuje u starszej pani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Wysocka odwiedza Madzię w szpitalu. Dziewczyna jest wyraźnie przygnębiona. Ma świadomość konsekwencji popełnionego przestępstwa, jednak dziękuje Oli za uratowanie życia. Na komendzie dyżurny odbiera zgłoszenie od gosposi, która pracuje u starszej pani. Z mieszkania pracodawczyni zniknęły wszystkie pieniądze i biżuteria. Właścicielka mieszkania, mimo podejrzeń policjantów, ręczy za swoją pomoc domową. Natomiast pracownica wspomina o jedynym wnuczku kobiety, narkomanie, który ma dostęp do wszystkich przedmiotów swojej babci. Policjanci ruszają tym tropem. Kolejne interwencja dotyczy pijanego kierowcy, który zderza się z innym autem, wyjeżdżając z parkingu. Poszkodowany dzwoni na policję, ale zanim zjawia się patrol, winny odjeżdża. Auto udaje się jednak znaleźć przy pobliskim sklepie. Właściciel to starszy pan, który okazuje się całkowicie trzeźwy. Do Wysockiej dzwoni prokurator Zieliński z dobrą wiadomością o Szymonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także