Policjantki i Policjanci (324)

Policjantki i Policjanci (324)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Na odprawie Jaskowska przydziela Zapale i Mazurek inny rewir. Pierwsze zgłoszenie dotyczy kradzieży samochodu. Kolejne wezwanie związane jest z napaścią na kobietę. Napastnik oblał ją farbą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Cała komenda żyje chrztem Gai, córeczki Zapałów. Matką chrzestną dziewczynki ma być Alicja, dlatego uroczystość musi odbyć się w szpitalu. Tymczasem na odprawie Jaskowska przydziela Zapale i Mazurek rewir innej komendy ze względu na tamtejsze braki kadrowe. Pierwsze zgłoszenie dotyczy kradzieży samochodu. Mieszkaniec zauważył to zdarzenie z okna. Złodzieje jednak nie uciekają na widok policji i mówią coś niejasnego na temat umowy, a podczas aresztowania grożą Zapale. Kolejne wezwanie dotyczy napaści na kobietę. Nieznany sprawca policzkuje ofiarę, a potem oblewa ją czerwoną farbą. To dziwne zgłoszenie jest początkiem bardzo smutnej historii. Pod komendą pojawia się Adam. Szantażowany przez niego Zapała musi się zgodzić na współpracę z przestępcą. Ostatnie wezwanie dotyczy kradzieży drutów w pustostanie, który okazuje się niebezpieczną zasadzką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także