Policjantki i Policjanci (316)

Policjantki i Policjanci (316)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Rachwał odwiedza siostra. Stara się przekonać Karolinę, że jej problemy należą do przeszłości. Policjantka nie daje się jednak zmanipulować. Po wizycie Ewy Karolina zauważa, że zniknęły jej pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Rachwał odwiedza siostra. Stara się przekonać Karolinę, że jej problemy należą do przeszłości. Policjantka nie daje się jednak zmanipulować. Po wizycie Ewy Karolina zauważa, że z jej portfela zniknęły pieniądze. Na odprawie Jaskowska przedstawia nowego pracownika, Juliusza. Policjanci domyślają się, że mężczyzna ma pomóc zmęczonemu Profosowi. Tymczasem Mikołaj i Karolina interweniują w sprawie nielegalnej wyprzedaży garażowej. Sprawa kończy się interwencją Biura Operacji Antyterrorystycznych. Jeszcze tego samego dnia patrol otrzymuje wezwanie ze studia filmowego, gdzie ktoś ukradł nowy film i wrzucił go do sieci na dwa miesiące przed premierą. Technicy muszą zbadać ślady i spróbować opowiedzieć na pytanie, w jaki sposób obraz przedostał się do sieci. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi romans montażysty z jedną z aktorek. Karolinę zatrzymuje Mariusz. Ma do przekazania ważne informacje na temat jej siostry.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także