Policjantki i Policjanci (230)

Policjantki i Policjanci (230)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Krzysztof Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Na patrolu Wysocka i Zapała przyjmują wezwanie od kobiety, która twierdzi, że był u niej komornik i bezprawnie zabrał wartościowe przedmioty. Szybko okazuje się, że mają do czynienia z oszustem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Mieszko nadal nie odzyskuje przytomności. Krzysiek niepokoi się też o Zosię. Żali się Oli, że po ostatniej aferze kuzynka Emilki stała się tajemnicza i małomówna. Na patrolu Wysocka i Zapała przyjmują wezwanie od starszej kobiety, która twierdzi, że był u niej komornik i bezprawnie zabrał wartościowe przedmioty na pokrycie długów jej syna. Szybko okazuje się, że rzekomy komornik był oszustem, a mieszkanie, do którego przyszedł, zostało bardzo starannie wybrane. Ola i Krzysiek dostają też zadanie doprowadzenia na rozprawę wezwanego przez sąd mężczyzny. Funkcjonariusze trafiają pod zły adres, a sprawy nieoczekiwanie się komplikują. W domu Krzysiek z Emilką skręcają łóżeczko dla dziecka. Tosiek zastanawia się nad tym, jak to jest być starszym bratem. Emilka próbuje pogodzić się z ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także