Polacy w świecie (24)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. Bartkowi oraz Marysi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
dziś
11:00 Polsat Doku (z napisami)
środa, 30 października
za 7 dni
11:00 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w nowym, obcym kraju. Rozpoczynają wędrówkę od deszczowej Kopenhagi, przez wietrzne Wellington, kosmopolityczne Sydney aż po egzotyczny Dubaj, gdzie można wspiąć się na najwyższy budynek świata, i Zurych, gdzie można kupić najdroższe i najdokładniejsze - bo szwajcarskie - zegarki. Wszędzie tam można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce.

W tym odcinku

Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Australijczyka - wielki finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. wykładowcy uniwersyteckiemu i konsultantowi ONZ Bartkowi oraz Marysi, dziewczynie zajmującej się modelami finansowymi.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także