Podróżnicy (9)

Podróżnicy (9)

(Travelers: Bishop)

serial SF Kanada/USA 2016   od 16 lat
Występują:Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson
Reżyseria:Will Waring
W skrócie:MacLaren nie wie co robić, gdy dyrektor zleca na niego zabójstwo. Podróżnicy jednoczą siły na wieść o niebezpieczeństwie grożącym ich przywódcy. David przekonuje się, że nie może żyć bez Marcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI, Grant MacLaren (Eric McCormack), obserwuje cztery osoby, które nagle zmieniły swą osobowość. Wkrótce odkrywa szokująca prawdę - są to ostatni reprezentanci rodzaju ludzkiego. Tylko oni wiedzą, co przyniesie niepewna przyszłość. By zapobiec rychłej katastrofie, znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku. Życie w zmiennej czasoprzestrzeni nastręcza im wielu trudności. W obsadzie aktorskiej znaleźli się m.in. znany z serialu "Pułapki umysłu" Eric McCormack, MacKenzie Porter ("Hell on Wheels") oraz Jared Abrahamson ("Objazd").

W tym odcinku

MacLaren nie wie co robić, gdy dyrektor zleca na niego zabójstwo. Pozostali podróżnicy jednoczą siły na wieść o niebezpieczeństwie grożącym ich przywódcy. Tymczasem David przekonuje się, że nie może żyć bez Marcy. Uważa, że kobieta jest mu przeznaczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także