Podróżnicy (2)

Podróżnicy (2)

(Travelers: Protocol 6)

serial SF Kanada/USA 2016   od 16 lat
Występują:Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson
Reżyseria:Andy Mikita
W skrócie:Podróżnicy z przyszłości podejmują się karkołomnej misji w XXI wieku. Przez swój błąd w ich ręce trafia tykająca bomba. Tymczasem MacLaren jednocześnie spotyka się z żoną, Kat, oraz kochanką, Carly.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI, Grant MacLaren (Eric McCormack), obserwuje cztery osoby, które nagle zmieniły swą osobowość. Wkrótce odkrywa szokująca prawdę - są to ostatni reprezentanci rodzaju ludzkiego. Tylko oni wiedzą, co przyniesie niepewna przyszłość. By zapobiec rychłej katastrofie, znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku. Życie w zmiennej czasoprzestrzeni nastręcza im wielu trudności. W obsadzie aktorskiej znaleźli się m.in. znany z serialu "Pułapki umysłu" Eric McCormack, MacKenzie Porter ("Hell on Wheels") oraz Jared Abrahamson ("Objazd").

W tym odcinku

Podróżnicy z przyszłości podejmują się karkołomnej misji w XXI wieku. Przez swój błąd w ich ręce trafia tykająca bomba. Tymczasem MacLaren jednocześnie spotyka się z żoną, Kat, oraz kochanką, Carly. Marcy próbuje natomiast zyskać zaufanie zagubionego Davida.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)