Podejrzany 2 (6)

Podejrzany 2 (6)

(Secrets & Lies: The Parent)

serial kryminalny USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:Juliette Lewis, Michael Ealy, Terry O'Quinn, Mekia Cox
W skrócie:W swoim biurze Eric spotyka się z tajemniczą osobą z przeszłości Kate. Odkrywa szereg kłamstw i intryg dotyczących jego najbliższych, przez co nie ufa krewnym, zwłaszcza bratu Patrickowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugim sezonie serialu detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis) będzie musiała rozwikłać kolejną zagadkę kryminalną. Tym razem wkroczy do świata wielkiej finansjery w Karolinie Północnej, by dowiedzieć się, dlaczego zginęła Kate (Jordan Brewster), żona spadkobiercy fortuny, Erica Warnera (Michael Ealy). Głównym podejrzanym zostaje wspomniany Eric Warner, którego zagrał Michael Ealy - aktor znany z thrilleru "Idealny facet" oraz serialu "The Following", gdzie wcielił się w postać seryjnego mordercy. Producentką wykonawczą serialu jest Barbie Kligman ("Prywatna praktyka"). Fabułę produkcji oparto na podstawie australijskiego serialu, stworzonego przez Stephena Irwina. U boku Juliette Lewis (detektyw Andrea Cornell) na ekranie pojawią się także m.in.: Michael Ealy (Eric Warner), Jordan Brewster (Kate Warner), Terry O'Quinn (John Warner) i Mekia Cox (Amanda Warner Young).

W tym odcinku

W swoim biurze Eric spotyka się z tajemniczą osobą z przeszłości Kate. Odkrywa szereg zdumiewających faktów, kłamstw i intryg dotyczących jego najbliższych, przez co nie ufa krewnym, zwłaszcza bratu Patrickowi. Cornell męczy nierozwiązana dotąd sprawa z przeszłości. Jakby tego było mało detektyw odwiedza były mąż. Ma dla byłej partnerki trudne do zaakceptowania wiadomości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także