Pod powierzchnią (7-ost.)

Pod powierzchnią (7-ost.)

serial obyczajowy Polska 2019   od 16 lat
Występują:Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska
Reżyseria:Borys Lankosz, Bartosz Konopka
W skrócie:Marta nie chce po raz kolejny stracić syna. Postanawia podtrzymać dotychczasowy układ z mężem i Ewą. Podjęta decyzja może sprawić, że Maciek, który był jej sprzymierzeńcem, teraz stanie się wrogiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 6 grudnia
dziś
0:40 TVN

Opis

Drugi sezon serialu. Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na szkolnym balu, Marta (Magdalena Boczarska), trafia do szpitala. To, co usłyszała od Oli (Maria Kowalska), sprawia, że podejmuje decyzję o rozstaniu z mężem. Jednocześnie Gajewska stawia wreszcie czoła przeszłości. Bartek (Bartłomiej Topa) musi sprostać własnym problemom, gdy kłamstwo, które zbudował, zaczyna przynosić owoce. Maciek wciąż nie może skontaktować się z córką. Gdy dowiaduje się, że Ola jest w ciąży, a do tego poszukuje jej policja, jest załamany. Obwinia siebie o wszystko. Tymczasem na jaw wychodzą nowe tajemnice. Jak się okazuje, zaginięcie Maksa Gajewskiego to tylko jedna z nich...

W tym odcinku

Marta nie chce po raz kolejny stracić syna. Postanawia podtrzymać dotychczasowy układ z mężem i Ewą. Podjęta decyzja może sprawić, że Maciek, który pozostawał jej sprzymierzeńcem, teraz stanie się wrogiem. Bartek składa na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Janka. Idze udaje się uciec z ośrodka psychiatrycznego. Będąc pod wpływem narkotyków, śledzi Maksa, a także grozi Gajewskiej. Wkrótce niepokojące wieści docierają do Bartka. Jest on jedyną osobą, którą Marta może obecnie obdarzyć zaufaniem. Jakiś czas później Iga nawiązuje kontakt z Byszewską. Liczy na wsparcie. Nie jest jednak pewna, czy pani komisarz jej pomoże.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także