Plemienna szkoła przetrwania: Chiny: Rwąca rzeka (1)

(Primal Survivor China: Raging River: Raging River)

FILM DOKUMENTALNY Wielka Brytania 2018   od 12 lat
W skrócie:Hazen wyrusza nad rzekę Dulong w południowo-zachodnich Chinach. Wspólnie z mieszkańcami pokona wzburzone wody. Przeprawi się przez lasy zamieszkane przez niedźwiedzie i jadowite węże.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
za 3 dni
4:00 National Geographic Channel

Opis

Amerykanin Hazen Audel specjalizuje się w sztuce surwiwalu. Tym razem przewodnik po dzikich terenach przemierzy Chiny. Czekają go kolejne wyzwania, które sprawdzą wiedzę, doświadczenie, wytrzymałość, a także umiejętności przetrwania w trudnych warunkach. Najpierw wybierze się do prowincji Heilongjiang i Yunnan. W trakcie podróży po Azji doświadczy niezwykłych przygód i będzie musiał sprostać wielu wyzwaniom. Czeka go wyprawa na ryby, które staną się daniem głównym w trakcie wielkiej uczty. W ukrytej dolinie zaś będzie miał za zadanie pogodzić członków dwóch zwaśnionych klanów. Kolejny cel to przepiękny rejon rzeki Dulong w południowo-zachodniej części kraju. Wspólnie z lokalnymi mieszkańcami spróbuje pokonać wzburzone wody, a także przedrzeć się przez lasy pełne niedźwiedzi i jadowitych węży. W górach do zdobycia będą cenne zioła i miód strzeżony przez dzikie pszczoły. Hazen zdaje sobie sprawę, że musi wrócić z zapasami, które wyżywią ludzi z wioski i zapewnić im godny zarobek. Eksplorator jak zwykle będzie uczył się od lokalnej ludności tradycyjnych technik. Widzowie przekonają, czy uda mu się wyjść cało z pełnych niebezpieczeństw sytuacji, kiedy pozbawiony będzie zaawansowanych narzędzi i nowoczesnych technologii.

Hazen wyrusza nad rzekę Dulong w południowo-zachodnich Chinach. Wspólnie z lokalnymi mieszkańcami będzie miał do pokonania wzburzone wody. Czeka go przeprawa przez lasy pełne niedźwiedzi i jadowitych węży. Razem z towarzyszami spróbuje dotrzeć w góry, gdzie można zdobyć cenne zioła i miód dzikich pszczół. Eksplorator musi wrócić z zapasami, które nie tylko wyżywią ludzi z wioski, ale pozwolą im zarobić.

Zobacz także