Piloci w akcji (3)

Piloci w akcji (3)

(Outback Pilots)

serial dokumentalny Australia 2016   od 12 lat
W skrócie:Denis i Craig muszą dokonać oprysku rzepaku. Z powodu trudnych warunków pogodowych mają opóźnienie. David próbuje dotrzeć cessną do mieszkańców dalekich regionów z posługą duszpasterską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pasjonująca opowieść o ludziach, którzy wykonują pracę wymagającą odwagi, wytrzymałości i umiejętności podejmowania ryzyka. Bohaterami programu są piloci docierający do najodleglejszych zakątków Australii. Dzięki tym śmiałkom mieszkańcy osad położonych z dala od cywilizacji mogą liczyć na zaopatrzenie czy transport do szpitala. Piloci muszą stawiać czoło gwałtownym zjawiskom pogodowym, a na dodatek ich zmorą są kiepskie lądowiska. Poznajemy tych dzielnych ludzi podczas wykonywania ekstremalnych zleceń.

W tym odcinku

Denis i Craig muszą wykonać największe zlecenie w tym roku - oprysk rzepaku. Z powodu trudnych warunków pogodowych mają opóźnienie. Decydują się zatrudnić dodatkowego pilota. Okazuje się jednak, że ekipa nie ma odpowiedniego adaptera do jego samolotu, by napełnić zbiornik chemikaliami. Tymczasem David próbuje dotrzeć cessną do mieszkańców dalekich regionów z posługą duszpasterską. Lądowanie utrudniają mu dzikie kangury i silny wiatr.