Pielęgniarki (76)

Pielęgniarki (76)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Do szpitala trafia Paweł Borek. Lekarze diagnozują u niego hipoglikemię. Tylko dzięki szybkiej reakcji kochanki, Darii Bieleckiej, mężczyzna wciąż żyje. O romansie dowiaduje się żona Pawła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu o perypetiach sześciu pracownic miejskiego szpitala, które codziennie niosą pomoc i wsparcie pacjentom kliniki. Kobiety wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie zupełnie niedocenianych, żeńskich zawodów. W swojej pracy nie tylko udzielają pomocy medycznej, lecz także poznają osobiste problemy swoich podopiecznych. Czasem są jedynym wsparciem osób, które nie mają nikogo bliskiego, dlatego próbują pomagać pacjentom w rozwiązywaniu życiowych problemów.

W tym odcinku

Do szpitala trafia Paweł Borek. Lekarze diagnozują u niego hipoglikemię. Tylko dzięki szybkiej reakcji kochanki, Darii Bieleckiej, mężczyzna wciąż żyje. Podczas ataku Pawła kobieta zadzwoniła do Dominiki, żony kochanka. Zdradzona kobieta wpada w furię - atakuje Darię i Pawła. Między kobietami dochodzi do bójki. Dominika zupełnie traci nad sobą panowanie. Niebawem wychodzi na jaw, że Paweł od lat jest ofiarą przemocy domowej. Zmęczony mężczyzna postanowił się rozwieść, lecz nie powiadomił żony o swojej decyzji. Obawiał się jej nieobliczalnej reakcji. Wolał unikać z nią kontaktu, dlatego schronił się u kochanki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także