Pielęgniarki (133)

Pielęgniarki (133)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Sylwia przywozi do szpitala swojego synka Krzysia, który złamał rękę. Zjawiają się tam ojciec dziecka i jego partnerka Krystyna. Okazuje się, że chłopiec był bez opieki, kiedy doszło do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie sześciu pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie zupełnie niedocenianych, żeńskich zawodów.

W tym odcinku

Sylwia przywozi do szpitala swojego synka Krzysia, który złamał rękę. Na oddziale zjawiają się ojciec dziecka i jego partnerka Krystyna. Okazuje się, że chłopiec był bez opieki, kiedy doszło do wypadku. Krystyna atakuje Sylwię i nazywa ją nieodpowiedzialną matką. Tymczasem pielęgniarka Ania zauważa, że partnerka Macieja nazywa chłopca Bartusiem. Mężczyzna tłumaczy, że tak miał na imię jej syn, którego straciła, a teraz czasem się myli. Anię coraz bardziej niepokoi zachowanie Krystyny, a Sylwia obawia się, że kobieta chce odebrać jej dziecko. Tymczasem do pielęgniarki Ani przychodzi jej przyrodni brat Paweł. Chłopak informuje ją, że będzie starał się o zachowek po ojcu. Ania jest jedyną spadkobierczynią, odziedziczyła dom. Boi się, że będzie musiała się zapożyczyć, żeby spłacić brata.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także