Piekielne drogi: Odnaleźć drogę (8)

(Highway Thru Hell 6: Reading the Road)

serial dokumentalny USA 2017   od 7 lat
W skrócie:Jamie i jego przebudowany samochód HR-126 zostaną poddani testowi. Przekonamy się, czy potężna maszyna poradzi sobie z wyjątkowo dużym ciężarem. Kelly i John muszą zająć się skutkami wypadku wywrotki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. W tym sezonie zima jest wyjątkowo ciężka i bohaterowie programu stawiają czoło rekordowym opadom śniegu, przenikliwym wiatrom i mrozom. Jednak Jamie Davies musi poradzić sobie nie tylko z ekstremalną pogodą, lecz także z kryzysem. Tnie koszty i robi wszystko, by jego firma przetrwała. Liczy na tym na pomoc Colina McLeana, który wrócił do pracy. Ze srogą zimą zmagają się też Quiring Towing, Aggressive Towing i Mission Towing - należące do najdłużej działających rodzinnych firm w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

Tym razem Jamie Davis i jego specjalnie przebudowany samochód holowniczy HR-126 zostaną poddani prawdziwemu testowi. Przekonamy się, czy potężna maszyna poradzi sobie z wyjątkowo dużym ciężarem. Kelly i John muszą zająć się skutkami wypadku wywrotki przewożącej żwir, która odbiła się od ściany skalnej. Gord Lundin, który od dłuższego czasu był pomocnikiem, ma szansę sam prowadzić auto holownicze. Zobaczymy, jak się odnajdzie w nowej roli.

Zobacz także