Otchłań namiętności (159)

Otchłań namiętności

odc. 159

(Abismo de Pasion)

telenowela Meksyk 2012   od 12 lat
Występują:David Zepeda, Angelique Boyer, Mark Tacher, Blanca Guerra
W skrócie:Damian wiezie Elisę do szpitala. Prawnik radzi Gaelowi, by wprowadził się do hacjendy i odzyskał należną mu część majątku. Paloma mówi Gaelowi, że ich małżeństwo było pomyłką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W meksykańskim miasteczku żyją Augusto (Alejandro Camacho) i Estefanía Castanón. Mają córeczkę Elisę, która przyjaźni się z mieszkającym w sąsiedztwie Damianem Arango. Ich towarzyszami zabaw są Gael i Paloma. Na skutek intryg i romansów siostry Estefanii, Carminy (Sabine Moussier), dochodzi do tragedii. Żona Augusta ginie w wypadku, a ten, przekonany o niewierności ukochanej, poślubia jej siostrę. Wkrótce matka wysyła Damiana (David Zepeda) do szkoły do innego miasta, by rozdzielić go z Elisą (Angelique Boyer). Wraca on do domu już jako dorosły mężczyzna, przywożąc ze sobą narzeczoną, Florencię (Altair Jarabo). Szybko jednak odżywa jego dawna przyjaźń z Elisą. Gdy między młodymi rodzi się miłość, wiele osób próbuje stanąć na przeszkodzie ich szczęściu. Jedną z nich jest Gael, który od dawna kocha Elisę i jest gotów na wszystko, by ją zdobyć. Nie dostrzega przy tym głębokiego uczucia, jakim darzy go Paloma. Tymczasem na jaw wychodzą skrywane od lat rodzinne sekrety, które dodatkowo komplikują sytuację czworga przyjaciół.

W tym odcinku

Przerażony Damian wiezie ugryzioną przez węża Elisę do szpitala. Dziewczyna jest w bardzo złym stanie. Prawnik radzi Gaelowi, by wprowadził się do hacjendy i odzyskał należną mu część majątku. Paloma nie ma ochoty mieszkać pod jednym dachem z Elisą i Damianem. Roztrzęsiona Paloma mówi Gaelowi, że ich małżeństwo było pomyłką. Gdy wszystkie metody zawodzą Ramona postanawia uleczyć Elisę swoimi magicznymi sposobami. Alfonsina i Damian wykradają dziewczynę ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)