Oszukane (31)

Oszukane (31)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna przez dwa lata pracowała w Dubaju. Kiedy wraca, odkrywa romans męża ze swoją przyjaciółką. Zofia prowadzi poradnię psychologiczną. Nieznana osoba w internecie podważa jej kompetencje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.

W tym odcinku

Katarzyna przez ostatnie dwa lata pracowała na kontrakcie w Dubaju. Ma nadzieję, że po tej rozłące jej życie wróci do normy. Jednak po powrocie do kraju kobieta odkrywa romans męża z jej przyjaciółką i postanawia się rozwieźć. Zofia Prószyńska mieszka w domu odziedziczonym po mężu i jego rodzicach, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Po tym wydarzeniu kobieta całkowicie poświęciła się swojej pracy. Prowadzi internetowego bloga i poradnię psychologiczną online. Jednym z klientów jest 42-letni architekt, Marek Kołakowski, z którym kobieta zaczyna się spotykać. Pewnego dnia okazuje się, że na forach internetowych, ktoś oczernia jej działalność i podważa jej kompetencje.

Zobacz także